DATADREVET FILM

En ny måte å konvertere på

 

DATADREVET FILM

En ny måte å engasjere ansatte

 

DATADREVET FILM

En ny måte å kommunisere på

 

DATADREVET FILM

En ny måte å bygge lojalitet på

HVORDAN FUNGERER DET?

Film og video kan personaliseres på samme måten som med nyhetsbrev.

Med vår teknologi kan du:

  • Ta mottakerdata fra CRM-systemet, som navn, kjønn, bosted, alder eller kjøpshistorikk.
  • Flette datapunkter (f.eks. navn) inn i hver enkelt film.
  • Sende film som er 100 prosent unik og relevant til hver mottaker.

Resultatet? Din kommunikasjon kan skape…

Mer engasjement. Større påvirkningskraft.

HVEM ØNSKER DU
Å ENGASJERE?

Ansatte, medlemmer, kunder, leverandører eller andre interessenter.
Hvert touchpoint skal være relevant.
Datadrevet film vil endre deres kommunikasjon fra a til å.

NORDIC
CHOICE
HOTELS

HVORDAN DE
IMPONERTE
SINE ANSATTE?

KUNDE:
Nordic Choice Hotels

PERSONALISERTE ELEMENTER:
Mottakers fornavn muntlig i filmen
Mottakers fornavn skriftlig i tatovering

ARBEIDER-
PARTIET

HVORDAN ENGASJERTE DE
SINE LISTEKANDIDATER?

KUNDE:
Arbeiderpartiet

PERSONALISERTE ELEMENTER:
Mottakers fornavn muntlig i filmen
Mottakers etternavn grafisk på drakt i filmen
Lokalordførerkandidat på drakt i filmen

DNB

HVORDAN
POSISJONERTE
DE NY LEDER?

KUNDE:
DNB

PERSONALISERTE ELEMENTER:
Mottakers fornavn muntlig i filmen
Mottakers e-post skriftling i avsluttningen

FAGFOR-
BUNDET

HVORDAN
KOMMUNISERTE MED
SINEMEDLEMMER?

KUNDE:
Fagforbundet

PERSONALISERTE ELEMENTER:
Mottakers fornavn muntlig i filmen
Mottakers fornavn skriftling i strikking
Mottakers fornavn grafisk i avspillerbilde

VI FÅR
PERSONALISERING
TIL Å SE LETT UT

80

åpner filmen sin

90

ser gjennom filmen sin

10

opp til bedre konvertering

8

høyere e-post CTR

VÅRE
KUNDER

Siden 2017 har vi skapt over 100+ personaliserte kampanjer for noen av Nordens største merkevarer og virksomheter.

KAFFEPRAT?

Kontakt oss i dag for en prat. Vi vil veldig gjerne bli kjent!
Vi vil gjennom:

    • Vise en rekke personaliserte kampanjer, og unike resultater og KPIer.
    • Diskutere gjennomføring av en slik kampanje, og hva det innebærer for begge.
    • Diskutere mulige konsepter og kreative løsninger for de behov din virksomhet eller organisasjon har.

TEAM

Storm 121 AS
919061340

Apotekergata 10 B,
0180 Oslo, Norway

post@storm121.com

Kjell Martin Nerstad
Daglig leder / partner
martin@storm121.com
+47 970 55 011

Ronald Heyerdahl Griffin
Gründer / partner
ronald@storm121.com
+47 476 42 246

Øyvind Kvamme-Vik
Markedsdirektør
oyvind@storm121.com
+47 904 80 451

Pernille Sørlie
Rådgiver / partner
pernille@storm121.com
+47 482 99 587

Karoline Mork
Rådgiver
karoline@storm121.com
+47 467 43 539

Anthony Harrison
Teknisk rådgiver / partner
anthony@storm121.com
+47 932 58 262

John Rowley
IT Ansvarlig / partner
john@storm121.com
+47 458 60 321‬

Lekë Dobruna
Frontend Dev.
leke@storm121.com

Pablo Rosales
Rådgiver
pablo@storm121.com
+47 922 84 542

Daniel Øverland
Teknisk rådgiver
daniel@storm121.com
+47 462 13 491‬